• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Şahinbey’den İzmir’e yardım TIR’ı yola çıktı

Şahinbey’den İzmir’e yardım TIR’ı yola çıktı

Sosyal belediyeciliğin önemli örneklerini sergileyeren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İzmir’deki depremzedelere 16 ton gıda yardımı gönderdi.

Şahinbey Belediyesi, merkez üssü İzmir’in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen İzmirlilere 16 ton gıda yardımında bulundu.

HABER AĞI- Şahinbey Belediyesi, İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası İzmirli vatandaşların yaralarını sarmak için 16 tonluk gıda paketi gönderdi. Sosyal belediyeciliğin birçok defa önemli örneklerini sergileyerek, ihtiyaç duyulan ve yardım talep edilen her yere el uzatan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İzmir’deki depremzedelere 16 ton gıda yardımı göndererek İzmirlilere destek oldu.

İZMİRLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İzmir’de yaşanan deprem sonrasında yaraların birlikte sarılacağını belirterek, “İzmir de yaşanan deprem sonrası İzmir başta olmak üzere depremden etkilenen ve çevre illerde bulunan bütün kardeşlerimize geçmiş olsun diyorum. Deprem ülkemizin gerçeği. Deprem hiç şüphesiz bir doğa olayı ancak yarattığı sonuçlar açısından sosyal, siyasal ve ekonomik açıdan çok önemli sonuçlara, hatta yıkımlara yol açan bir doğal afet. Şahinbey Belediyesi olarak afet bölgesindeki vatandaşlarımızın yaralarının sarılması noktasında 16 tonluk gıda yardımında bulunarak İzmirli kardeşlerimizin yaralarını sarmaya çalıştık. Bu konuda ilgili birimlerimiz ile birlikte elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız. Deprem bölgesinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, enkaz altında olduğu bildirilen vatandaşlarımız için sevindirici haberler gelmesini diliyorum” dedi.

Haber Ağı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN