• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Ben bir yerden atlamam, korkum var” diyen Feyza Nur 7. kattan “düştü”

“Ben bir yerden atlamam, korkum var” diyen Feyza Nur 7. kattan “düştü”

Gaziantep’te dün 7’nci kattan düştüğü belirtilen Feyza Nur Saydam hayatını kaybetti. Saydam’ın dört ay önce paylaştığı “Ben bir yerden aşağı atlamam” şeklindeki sözleri kuşku uyandırdı.

Gaziantep’te dün gece 7’nci kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybeden Feyza Nur Saydam’ın 17 Ağustos tarihinde kişisel Twitter hesabından yaptığı “Ben bir yerden aşağı atlamam, Allah korkum var benim ama biri atmıştır. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” paylaşım, genç kızın ölümünde akıllara soru işaretleri getirdi.

17 yaşındaki Feyza Nur Saydam, Gaziantep İbrahimli Atatürk Mahallesi Camcıoğlu Sitesi’nde 7. kattan düşerek yaşamını yitirdi. Olay yerinde hayatını kaybeden Feyza Nur Saydam’ın dört ay önce sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ise cinayet şüphesi uyandırdı.

Saydam, 17 Ağustos 2020 tarihinde Twitter hesabından, “Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın. #duygusuzolma” şeklinde bir mesaj paylaşmıştı.

ERKEK ARKADAŞININ BALKONDAN ATARAK ÖLDÜRDÜĞÜ DUYGU DELEN İÇİN MESAJ PAYLAŞMIŞ

Hayatını kaybeden Feyza Nur Saydam’ın 13 Ağustos 2020 tarihinde yine Gaziantep’te Mehmet Kaplan isimli erkek tarafından balkondan atılarak öldüğü iddia edilen Duygu Delen için de sosyal medya hesabından paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı. Saydam, Duygu Delen için “Sen bu numaradan ibaret değilsin Duygum, senin için susmayacağız, sen rahat uyuyana kadar biz hiç uyumayacağız. #DuyguİcinSesVer” mesajını paylaşmıştı.

FEYZA NUR SAYDAM’A NE OLDU

Sosyal medyada birçok kadın “#FeyzanurSaydamaNeOldu?” hastagh’iyle genç kıza ne olduğunu sordu. Birçok kadın örgütü de Saydam’a ne olduğunu sorguluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN