• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tecavüz failinin tahliyesi davul zurnayla kutlandı!

Tecavüz failinin tahliyesi davul zurnayla kutlandı!

Çocuğa tecavüz suçuyla yargılanan ve ilk duruşmada tahliye edilen şahsın cezaevi çıkışında davul zurnayla karşılandığı görüntüleri ortaya çıktı.

HABER AĞI- Z.Ç. adlı çocuğa tecavüz suçuyla yargılanan ve ilk duruşmada tahliye edilen Osman Ç.’nin cezaevi çıkışında davul zurnayla karşılandığı görüntüleri ortaya çıktı.

İsviçre’de yaşayan ve akraba ziyareti için Mardin Kızıltepe’ye gelen 17 yaşındaki Z.Ç.’ye cinsel saldırıda bulunmaktan tutuklanan amcası Osman Ç., 13 Ocak’ta görülen ilk duruşmada tahliye edilmişti. Tahliye kararını duyan akrabalarının davul ve zurna ile cezaevine önüne giderek Osman Ç.’nin tahliyesini kutladığı görüntüleri ortaya çıktı.

Osman Ç.’nin de takım elbiseyle halay çektiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği Genel Başkanı Yücel Ceyhan duruma tepki gösterdi. 

Ceyhan, paylaşımında mağdur Z.Ç.’nin olaydan sonra intihar girişiminde bulunduğunu hatırlatarak “Aile istismarcısını korurken diğer tarafta istismara uğrayan yakınları olan kız 3 kez intihar girişiminde bulunuyor” ifadelerini kullandı. 

 Sanık Osman Ç. tutuksuz yargılanacak.

Görüntüler çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılarak karara tepki gösterildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN