• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GSO 31. GAPShoes fuar tarihini açıkladı

GSO 31. GAPShoes fuar tarihini açıkladı

GSO, GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nın yapılacağı tarihi açıkladı.

HABER AĞI- Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Kunduracılar Odası, KOSGEB, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu destekleriyle Akort Fuarcılık tarafından organize edilen, GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nın 31’ncisi 26-29 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Gaziantep’te yaz ve kış sezonları için gerçekleştirilen fuarın açılış töreni Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde (OFM) protokolün katılımıyla 26 Ocak Salı günü saat 14.00’da yapılacak.

Temsil edilen firma sayısının 250, marka sayısının ise 750 olduğu fuar 4 gün boyunca 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GAPSHOES fuarının salgına karşı tüm tedbirler alınarak düzenleneceğini ve bu süreçte sektöre önemli bir hareketlilik kazandıracağını söyledi.

GAPSHOES fuarının Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük ve en önemli fuarları arasında yer aldığını kaydeden Ünverdi, “Fuarımızı tüm tedbirlerimizi alarak gerçekleştireceğiz. Fuarımıza yurt dışından Suriyeli firmalar başta olmak üzere, bu firmaların ortaklıklarının bulunduğu Sudan, Rusya, Irak ve Yemen’den firmalarımız katılacak. Yeni pazarlara açılmak ve ulaşmak isteyen firmalar için ideal bir organizasyon olan fuarımızın böylesi zorlu bir süreçte sektörümüze güç katacağına inanıyorum” diye konuştu.

Akort Fuarcılık Genel Müdürü Hülya Akkaya da, tüm koşullara rağmen sektörün pazar payını çok daha üst seviyelere çıkarmak için çalıştıklarını dile getirerek, “2020 yılı zor bir yıl oldu ancak bizler koşullara bağlı kalmaksızın sektörlerimizin güç kazanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürdük. GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nda da pandemi dolayısıyla tüm tedbirlerimizi alarak çeşitli etkinlikler ile konferans, toplantı ve paneller düzenleyecek, sektörümüzü Gaziantep’te buluşturacağız” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN