• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KW Meridyen’den emlakçılara çağrı!

KW Meridyen’den emlakçılara çağrı!

Keller Williams Gayrimenkul, “Bana istediğini sor” diyerek sektördeki meslektaşlarını ve sektöre ilgi duyan herkesi ağırlamak için Gaziantep’te toplanıyor.

HABER AĞI- KW Meridyen Türkiye Direktörü Erol, sektöre ilgi duyan ve sektördeki tüm meslektaşlarını “Bana istediğini sor” diyerek 13 Mayıs’ta gerçekleşecek olan programa davet ediyor.

Keller Williams Türkiye

Keller Williams Türkiye, 2014 yılının ocak ayında, 3 bine yakın danışmanı ile 19 bölge müdürlüğünü açmıştır. Şu an 14 bölge müdürlüğü ve 1000’i aşkın danışmanıyla  çalışmalarına hızla devam etmektedir. 
Keller Williams Türkiye, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın deneyimli yönetim ekibiyle, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu. Gayrimenkul danışmanlığı lokal bir iştir. Keller Williams, dünyanın neresinde olursanız olun kendi bölgenizin uzmanı olmanıza yönelik evrensel bir iş modeli oluşturdu. Dünyanın neresinde olursanız olun Keller Williams’ın size sunduklarının farkını ve ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Keller Williams Realty Inc

Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 1000’e yakın Bölge Müdürlüğü ve 200.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.
Keller Williams, sürekli ve kalıcı başarıyı her gayrimenkul danışmanı için mümkün kılacak tek bir ilke belirledi; şirketin başarısı, danışmanlarını ne kadar yukarıya taşıdığına bağlıdır. Bu prensibi iş felsefesi olarak benimseyen Keller Williams, 2013 yılında dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve bir daha zirveden inmedi. Sektöre farklı bir boyut getiren bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla birlikte globale yayıldı. Keller Williams, evrensel iş modeli ile dünyada bugün 50 ülkede faaliyet göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN