• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CHP Gaziantep Kadın Kolları’ndan Ramazan ayı mesajı

CHP Gaziantep Kadın Kolları’ndan Ramazan ayı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolu Başkanı Cemile Şevran ve Şahinbey Kadın Kolu Başkanı Hidayet Alber, 11 ayın sultanı Ramazan Ayının başlaması münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

HABER AĞI-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolu Başkanı Cemile Şevran ve Şahinbey Kadın Kolu Başkanı Hidayet Alber, 11 ayın sultanı Ramazan Ayının başlaması münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

CHP Kadın Kolları Başkanları yayımladığı mesajında “Bütün Müslüman aleminin büyük bir özlemle beklediği Ramazan-ı Şerif tüm bereketi ile yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirir. İnsanların hem ibadetlerini daha yoğun olarak yerine getirdikleri, hem de ihtiyaç sahiplerinin halini daha iyi anlayarak daha çok yardım eli uzattıkları bu ay, paylaşma ve dayanışmaya vesile olan müstesna bir zamandır. Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Şeytanların zincirlere vurulduğu, af, mağfiret ve bereket mevsimi Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Dini ve insani duyguların daha da yoğunlaştığı, maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı ve mükâfatlarının sınırsız olarak verildiği bu mübarek ayı iyi ve güzel davranışları artırarak en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekmektedir. Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış, hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar. Bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır. İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi´ni bulunduran Ramazan Ayı´nın Gazi Şehrimize, ülkemize ve İslam Alemi´ne hayırlar getirmesini Yüce Allah´tan niyaz ediyorum” ifadelerini kulandılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN